Sanel Asansör, küresel iş ortağınız olarak, yurt içi ve yurt dışında asansör hizmeti vermektedir. Kurulduğu günden bu güne birçok başarılı projede yer alan, imalat kapasitesi günden güne artan Sanel Asansör’de makine daireli ve makine dairesiz klasik asansörler, hidrolik sistem asansörleri, yük asansörleri, hastane asansörleri, araba asansörleri, engelli asansörleri, yürüyen merdiven ve yürüyen bant sistemleri üretilmekte ve bu üretilen ürünler konutlar, fabrikalar, hastaneler, alışveriş merkezleri, hava limanları gibi birçok yaşam alanında kullanılmaktadır.

Asansör hizmeti verirken, en önemli hedefimiz kalite ve müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmaktır. Bu nedenle, dünyaca kabul görmüş markalarla ticaret hacmini günden güne attırarak, müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Özellikle, yurt dışı müşterilerimizin isteği doğrultusunda çeşitli paket asansör seçenekleri sunmaktadır. Bu sayede de Sanel Asansör özellikle Asya, Balkanlar ve Ortadoğu da önemli bir pazar payına sahip olmakla beraber dünyanın 29 ülkesinde ürünlerini müşterilerinin kullanımına sunmakta, 7 ayrı ülkede distribütörleri ile hizmet vermektedir.

Teknik hizmet kalitesini en üst düzeyde tutan, can ve mal güvenliği açısından asansör tesis üretimini sağlam, kullanışlı, güvenilir olmasına gerekli önemi gösteren Sanel Asansör’ ün üretimi olan ürünler Türkiye\\\'nin 81 ilinde güvenle kullanılmaktadır.

Yegâne hedefimiz Sanel isminin tüm dünyada kalite ile beraber anılmasını sağlamak ve bu yolda devam etmektir.

Firma Tanıtım Filmi